دانشکده آموزشهای الکترونیکی - اطلاعیه ها

  اطلاعيه انتخاب واحد و شروع کلاسهاي دانشجويان ورودي جديد-

 تاريخ: 12/07/00

 

ضمن آرزوي سلامتي براي همه دانشجويان و خير مقدم به ورودي‌هاي جديد سال تحصيلي 1400 دانشکده آموزشهاي الکترونيکي دانشگاه صنعتي سهند، پيشاپيش از حسن همکاري و حوصله دانشجويان عزيز در جهت نهادينه کردن سيستم جديد، کمال تشکر و قدرداني را داشته و به اطلاع مي رساند دروس ترم اول ورودي‌هاي جديد در سامانه ايشان از هفته جاري اعمال و از روز پنجشنبه همين هفته مورخ 1400/07/15 در سامانه قابل مشاهده است. هم‌چنين کلاسهاي اين دانشجويان از روز شنبه مورخ 17 مهر سال جاري شروع خواهند شد. لذا مطابق برنامه هفتگي و امتحاني مندرج در سايت دانشکده به نشاني vu-sahand.ir در کلاسهاي آنلاين حضور منظم داشته و به برگزاري بعضي دروس در هفته‌هاي زوج و فرد توجه داشته باشيد. هفته آينده با شروع از روز شنبه مورخ 1400/07/17 هفته زوج آموزشي خواهد بود. 
در کلاسهاي دروس آنلاين، مطابق برنامه هفتگي مندرج در سايت در کلاسها حضور داشته و توجه داشته باشيد دروس آفلاين، برنامه هفتگي نداشته و لينک جلسات ضبط شده از نيمسال‌هاي گذشته اين دروس در سامانه هر دانشجو فعال شده و جهت مطالعه دردسترس خواهد بود. هم‌چنين آزمونهاي پايان‌ترم مطابق برنامه امتحاني مندرج در سايت دانشکده برگزار خواهد شد. 
جهت نمايش جلسات ضبط شده و حضور در کلاسهاي آنلاين نصب نرم‌افزار flash player  و adobe connect  الزامي است. توصيه مي‌شود ابتدا نرم‌افزار flash player را نصب سپس adobe connect  را نصب فرماييد. جهت ورود به سامانه مي‌توانيد از هر دو مرورگر google chrome  يا firefox استفاده فرماييد.
 آدرس سامانهhttp://sess.sut.ac.ir/X3/SessWay/Script/Login.aspx
نام کاربري: حرف کوچک  s و سپس بدون فاصله شماره دانشجويي.
رمز عبور: کد ملي.

 
با آرزوي سلامتي براي شما دانشجويان گرامي
آموزش دانشکده آموزشهاي الکترونيکي (مجازي) دانشگاه صنعتي سهند
 


 درج در سايت توسط : اداره آموزش