دانشکده آموزشهای الکترونیکی - اطلاعیه ها

 نکات امتحانی تابستان سال تحصیلی98-97

 تاريخ: 14/05/98

 

بسمه تعالی


ضمن آرزوی موفقیت برای دانشجویان عزیز در ایام امتحانات تابستان سال تحصیلی 98-97 خواهشمندیم به نکات زیر توجه فرمایید:
  1. امتحانات در محل دانشکده آموزشهای الکترونیکی (به آدرس تبریز- بلوار ملت- جنب کارخانه تراکتورسازی- دانشکده آموزشهای الکترونیکی) برگزار خواهد شد.
  2. کلیه دانشجویان می بایست کارت دانشجویی و کارت ورود به جلسه امتحان عکس دار خود را در جلسه امتحان به همراه داشته باشند و جهت رؤیت مسئولین بر روی دسته صندلی های خود قرار دهند در غیر اینصورت اجازه شرکت در امتحان را نخواهند داشت.
  3. درب محل های برگزاری امتحان رأس ساعت تعیین شده بسته خواهد شد لذا دانشجویان بایستی ده دقیقه قبل از موعد مقرر در محل امتحان حضور یابند.
  4. دانشجویان موظف به رعایت شماره صندلی خود می باشند.
  5. آوردن هر گونه لوازم اضافی (کیف، جزوه، کتاب، یادداشت، تلفن همراه، ساعت هوشمند، ماشین حساب قابل برنامه ریزی، تبلت و هرگونه وسیله رسانه ای الکترونیکی...) به محل برگزاری امتحانات ممنوع بوده و در صورت مشاهده، بعنوان تخلف صورتجلسه خواهد شد.
  6.  استفاده از ماشین حساب و لوازم التحریر به صورت مشترک ممنوع می باشد.
  7. به اطلاع دانشجویان محترم دوره الکترونيکي می رساند چنانچه به علت بیماری قادر به شرکت در امتحان درسی نشدند فقط 72 ساعت بعد از برگزاری آزمون فرصت دارند اصل گواهی پزشکی مبنی بر بیماری خود را به همراه فرم درخواست حذف پزشکی آن درس که در قسمت فرمهای آموزشی سایت قرار داده شده  به آموزش دانشکده آموزشهای الکترونیکی تحویل دهند. به درخواست های بعد از مهلت مقرر ترتیب اثر داده نخواهد شد.
  8. دانشجویان در صورت نیاز به اعتراض، می توانند در بازه زمانی 48 ساعت پس از ثبت موقت نمره توسط استاد، از طریق سامانه سما، اقدام به ثبت اعتراض به نمره خود نموده و استاد محترم قبل از ثبت نهایی نمره در صورت لزوم، اقدام به تجدید نظر خواهد نمود. لازم بذکر است که فرصت 48 ساعته اعتراض به نمره از زمان ثبت موقت نمره شروع شده و به هیج وجه قابل تمدید نخواهد بود.
 
با تشکر - آموزش


 درج در سايت توسط : آموزش